Registrace

4. října 2016 v 17:37 | Kyra |  Registrace
Ještě před samotnou registrací vás prosím, abyste si pozorně přečetli pravidla. Není jich moc a nijak výrazně vás neomezují. Jsou tu hlavně kvůli našemu poklidnému soužití, aproto abychom se vyhnuli nechtěným nedorozumněním.
Takže pokud jste je ještě nečetli, klikněte ZDE a určitě si je přečtěte ;)
Pokud i po jejich přečtení máte pořád zájem se přidat k obyvatelům Narkare, tak už neváhejte a vyplňte registrační formulář níže.

! Body označené s hvězdičkou jsou poviné !

1. NICK - jméno, které budete používat na chatu. Je to hlavně kvůli přehlednosti majitelů postav. Pokud nevyplníte, bude vám automaticky přidělen na základě jména vaší postavy.
*2. POHLAVÍ - muž / žena
*3. JMÉNO POSTAVY - pokud je postava starší než 500 let může mít i přívlastek (moudrý, krvelačný, bílý,...)
*4. RASA - na výběr je z celé řady zajímavých ras, o kterých se dozvíte více v rubrice RASY. Být vámi si však napřed zkontroluji počet u vybrané rasy, abychom náhodou nemuseli řešit problém, že jste si vybrali rasu s vyčerpaným limitem.
*5. VĚK - vybírejte ho prosím odpovídajícím způsobem k vybrané rase, abychom tu neměli 200 let starého člověka ;) Ale prosím, u nesmrtelných bytostí nedávejte vět vyšší než 2500 let.
6. ČLEN SPOLKU - každý spolek má svoje kritéria pro přijetí, než se tedy do nějakého zapíšete, zkontrolujte si ZDE , že tato kritéria vaše postava splňuje.
7. PRÁCE - seznam aktuálních pracovních nabídek najdete ZDE , ale pokud byste chtěli radši pracovat sami na sebe, tak s chutí do toho. Možnosti jsou nekonečné. Dejte si však pozor na účast ve spolku, v některých případech je členství zároveň i zaměstnáním.
*8. POVAHA - popište prosím aspoň na 6 řádcích jaká je vaše postava, popřípadě jak se obléká, čeko se bojí, co jí působí radost, co ráda dělá, jaké jsou její záliby...
*9. PŘÍBĚH - je to vlastně popis životní cesty vaší postavy, její minulost. Můžete ji popsat od narození až do přítomnosti, napsat o její rodině, popřípadě proměně, atd., ale dejte si pozor, ať je to aspoň na 15 řádků.
*10. NADÁNÍ/VÝJMEČNOST/DOVEDNOSTI - napište aspoň ve 2 řádcích, v čem vaše postava vyniká, v ček je výjmečná. Somozřejmě to mohou být i zvláštní schopnoti. Každá rasa má specifickou škálu schopností, na které se můžete podívat ZDE.
11. ZVÍŘE - ve hře můžete mít i mazlíčka, bez kterého nedá vaše postava ani ránu. Když si budete nějakého takového vybírat, tak mějte na paměti, že třeba člověk nebude mí za mazlíčka asi nějakého pekelného psa a tak.
!!!Drak se počítá jako další herní postava, takže pokud nechcete svého draka, tak zkuste napsat někomu, kdo si draka vybral jako prvotní postavu!!!
*12. OBRÁZEK - maximálně 5 obrázků a 4 gify. Prosím, žádné anime obrázky postav, ať je to reálnější. Vaše postava může mýt vzhled kokokoliv, váš, herce, herečky, zpěváka, zpěvačky, sportovce, sportovkyně, .... avšak jména zabraných lidí najdete ZDE , proto je k vybraným obrázkům prosím pište.
*13. KONTAKT - napište mi váš e-mail, kam vám budu zasílány nové informace (aktualizace, pozvánky na akce, apod.)


Registrace prosím zasílejte na e-mail
secret.magic.web@gmail.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama